Vzorový byt 2+kk

Vzorový byt 2+kk je jedním z nejkrásnějších mezi byty na pronájem v Praze v Alberotvě. Zahrnuje prostornou ložnici, koupelnu s vanou i se sprchovým koutem, velký obývací pokoj... zkrátka vše, co by pár mohl potřebovat pro klidné residenční bydlení. Tento byt na pronájem zahrnuje také roztomilý balkon, Praha se přecijen nachází v mírném podnebném pásu - v parných dnech je snídaně na čerstvém vzduchu velmi příjemná, stejně jako vlahý podvečer s šálkem kávy a důvěrným rozhovorem mezi čtyřma očima.

Pronájem bytu Praha - Albertov: komplexní služby a krásné okolí

Projekt rezidenčního bydlení v nájemních apartmánech Albertov Rental Apartments v Praze 2 je založen na myšlence komplexnosti nabízených služeb, ojedinělé atmosféře historického místa a současně centra metropole, a s důrazem na soukromí rezidentů, kteří si přejí najít kvalitní pronájem bytu v Praze. Areál Albertov Rental Apartments je uzavřený a bezpečný. Váš nájemní apartmán se nachází jen pár kroků od kvalitního supermarketu s řeznictvím a lahůdkářstvím, oční optiky, lékárny a banky.

Prohlédněte si detaily: půdorys a fotografie

Vnitřní plocha: 55.14 m2
Celková plocha: 57.93 m2

Pronájem bytu Praha

» všechny aktuality

Tipy

Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašich příbytků.

Zateplení domu a fasády

Profibau.cz zajistí profesionální zateplení domu kdekoli po celé České Republice.

Vestavěné skříně na míru

Potřebujete vestavěné skříně vyrobené na míru? Obraťte se na STAKO a stante se dalším z řady spokojených zákazníků.

Vestavěné skříně AMONIT

Na webu české firmy AMONIT, která vyrábí vestavěné skříně si můžete sami pomocí 3D návrháře skříň navrhnout. Kalkulaci obdržíte obratem zdarma.

Na téma ekologie

Novinky a trendy ze světa ekologie přehledně na jednom místě - NaTemaEkologie.cz

Investiční zlato a stříbro

Prodej drahých kovů za aktuální ceny nabízí společnost BESSERGOLD, jejíž česká pobočka sídlí v Praze. Investiční zlato, paladium, platina, investiční stříbro, mince a slitky.

Vestavěné skříně

Specialisté na vestavěné skříně a nábytek na míru - vestaveneskrine.biz

STAKO

Vestavěné skříně na míru STAKO - maximální kvalita

Výroba vestavěných skříní a nábytku na míru ve společnosti STAKO rozhodně neprobíhá na koleni v garáži, už jen proto, že se nejedná o jednoduchý proces. Pokud se obrátíte na nás, můžete si být jisti, že za své peníze dostanete ve smluveném termínu nábytek vyrobený na míru nejvyšší kvality a s plně profesionálním zpracováním.