Byty v Praze bez realitky - Albertov

Jedinečný areál Albertov Rental Apartments, který je klidný, bezpečný, skvěle dostupný a vybavený se nachází v blízkosti krásné historické lokality Vyšehradu. Hledáte moderní, takřka luxusní, a přesto cenově dostupný pronájem bez provize? Praha jako místo k životu Vám přijde ideální?

Luxusní byty Praha

Pronájem bytu v Praze v Albertov Rental Apartments Vám umožní mít vše na dosah ruky - zábavu v čilém centru i relaxaci v tichých parcích. Areál nabízí koncept rezidenčního nájemního bydlení a pronájem bez provize s nadstandardně vybavenými, moderními a plně zařízenými apartmány na pronájem právě tak, aby splňoval nejnáročnější požadavky klientů. Věříme, že Albertov Rental Apartments splní Vaše očekávání na moderní a klidný pronájem bytu v městské části Praha 2.

STAKO

Vestavěné skříně na míru STAKO - maximální kvalita

Výroba vestavěných skříní a nábytku na míru ve společnosti STAKO rozhodně neprobíhá na koleni v garáži, už jen proto, že se nejedná o jednoduchý proces. Pokud se obrátíte na nás, můžete si být jisti, že za své peníze dostanete ve smluveném termínu nábytek vyrobený na míru nejvyšší kvality a s plně profesionálním zpracováním. 

» všechny aktuality

Tipy

Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašich příbytků.

Zateplení domu a fasády

Profibau.cz zajistí profesionální zateplení domu kdekoli po celé České Republice.

Vestavěné skříně na míru

Potřebujete vestavěné skříně vyrobené na míru? Obraťte se na STAKO a stante se dalším z řady spokojených zákazníků.

Vestavěné skříně AMONIT

Na webu české firmy AMONIT, která vyrábí vestavěné skříně si můžete sami pomocí 3D návrháře skříň navrhnout. Kalkulaci obdržíte obratem zdarma.

Na téma ekologie

Novinky a trendy ze světa ekologie přehledně na jednom místě - NaTemaEkologie.cz

Investiční zlato a stříbro

Prodej drahých kovů za aktuální ceny nabízí společnost BESSERGOLD, jejíž česká pobočka sídlí v Praze. Investiční zlato, paladium, platina, investiční stříbro, mince a slitky.

Vestavěné skříně

Specialisté na vestavěné skříně a nábytek na míru - vestaveneskrine.biz